התקשרו עכשיו: 052-5502807
אוריתה, הפקת אירועים

אירועים פרטיים

מתחתנים ? חוגגים בר מצווה ? בת מצווה ? הצעת נישואין ? מחליפים קידומת ? כל סיבה למסיבה... אז קודם כל... בשעה טובה והמון מזל טוב. אני שמחה לארח אתכם באתר שלי... ויותר מאשמח גם להכירכם ולעמוד לרשותכם ביום הגדול שלכם. להפיק אירוע, כל אירוע, אפילו הכי קטן, הינו תהליך מורכב ודורש התייחסות מיוחדת.

אוריתה, הפקת אירועים

אירועים עסקיים

אירועים עסקיים, לאחר שנים בתחום הרווחה ומשאבי אנוש בארגונים החלטתי לקחת את אהבתי ולהפוך אותה למקצוע ולהקים את ORITA, חברה המתמחה בארגון, ניהול והפקות אירועים פרטיים ועסקיים. כאחת המגיעה מהתחום אני מכירה היטב את לחצי היום יום, העמידה ביעדים ובתקציבים, ייעול תהליכים והטמעתם במערכת.

אוריתה, הפקת אירועים

אירועים בטבע

החלטתם שאתם רוצים את האירוע שלכם בטבע, באווירה פסטורלית ונעימה, משפחתית ואינטימית. לארגן אירוע בטבע זוהי משימה מאוד מורכבת שכן אתם בעצם ממש בונים גן אירועים נייד בשטח הפתוח. אירוע בטבע משמעותו ריצות לרשויות לקבלת אישורים, בדיקות ספקים, בדיקות לוקיישנים, פגישות ספקים, תפעול יום האירוע, ועוד...

אוריתה, הפקת אירועים

עיצוב אירועים

אז קודם כל הבנתם שאני מפיקת אירועים... חוץ מלארגן אירועים הדבר הנוסף שאני מאוד אוהבת ומתחברת אליו ומשלים אותי הוא העיצוב. אחד המרכיבים החשובים בהפקת אירוע הינו העיצוב. כל אירוע חייב להיות בעל עיצוב כלשהו. מקום האירוע יכול להיות המקום הכי מדהים שראיתם אך חובה להכניס טאץ' עיצובי למקום.

אוריתה, הפקת אירועים

מתנות ואטרקציות

אטרקציות ומתנות באירועים הפך בשנים האחרונות את האירוע לחוויה מעשירה, ללא שגרתית וממרכזת את בעל השמחה. היום משום מה, האורחים קצת מצפים לראות משהו קצת אחר. כבר לא מספיקה ארוחה טובה וריקודים.

אוריתה, הפקת אירועים

הפקת חתונה

כאשר שוכרים מארגנת חתונה – חוץ מתפקידי לנהל לכם את האירוע וללוות אתכם בכל התהליך אני גם מאין אחות גדולה שיוצאת אתכם לדרך חדשה ומופלאה. תוכלו לספר לי, לשאול אותי, להתייעץ איתי לאורך כל הדרך... כך שאשאיר לכם רק ליהנות כל הדרך לחופה.

אוריתה, הפקת אירועים

מגנטים לאירועים

מגנטים לאירועים אטרקציה מתחום המזכרות מאירועים, מגנטים איכותיים עם למינציה לשמירה לאורך זמן. עבודה מקצועית ובסטנדרטים גבוהים. תמחור פר אירוע ובהתאם לכמות האורחים.

אוריתה, הפקת אירועים

חבילות ספקים 2015

חבילות ספקים מומלצים ל- 2015

אוריתה, הפקת אירועים

מאמר 1 - לפני שסוגרים מקום - על מה לשים לב

מאמר בכל הנוגע לסגירת מקום לאירוע

אוריתה, הפקת אירועים

מאמר 2 - בחירת הצלם הנכון

מאמר הנותן טיפים לבחירת צלם האירוע

אוריתה, הפקת אירועים

מאמר 3 - מגנטים לאירועים - מה חשוב ומה כדאי לבדוק לפני שסוגרים ?

מגנטים לאירועים - אחת האטרקציות המובילות בענף האירועים. קבלו כמה טיפים על מה חשוב לבדוק לפני שסוגרים אם הספק.

אורית עטר | ORITA | הפקות אירועים באור אחר 052-5502807