התקשרו עכשיו: 052-5502807
אוריתה, מאמר 3 - מגנטים לאירועים - מה חשוב ומה כדאי לבדוק לפני שסוגרים ?

מאמר 3 - מגנטים לאירועים - מה חשוב ומה כדאי לבדוק לפני שסוגרים ?

מגנטים לאירועים – מה חשוב ומה כדאי לבדוק לפני שסוגרים ?

המגנטים לאירועים הפכו להיות בין האטרקציות המובילות ביותר בענף האירועים. מתאים לכל אירוע ובעצם פה אתם חושבים על האורחים שלכם... שייצאו עם מזכרת מדהימה מהאירוע שלכם.

רמות המחירים משתנה בין ספק לספק. ישנם צלמי מגנטים שעובדים לבד וישנם המגיעים בצוות.

השאלה צריכה להיות... מה חשוב לכם ?    

מחיר נמוך – לצאת מידי חובה "הבאתי מגנטים" -  אדם אחד שיסתובב חצי שעה ושעה ינפיק את המגנטים כך שבקושי ייצאו מגנטים כי בנינו אף אחד לא יעבוד בחינם...  או

מחיר סביר שיצדיק את העבודה אך תדעו שחוץ מאיכות, מקצועיות, שירות (שכולם אומרים את זה) גם תקבלו – 2 אנשי צוות, מגנטים שהם באמת ללא הגבלה וחומר גלם באיכות הגבוהה ביותר.

תלוי מה רוצים – לכל דבר יש מחיר.

להצלחת האירוע אני ממליצה הן כמפיקה והן כבעלת מחלקת המגנטים משלי כדאי לשים לב על הדגשים הבאים:

  1. לא להסתנוור מהמחיר הנמוך שאתם מקבלים – זכרו לכל דבר יש מחיר וכסף זה כסף וחבל להוציא אותו על כלום.
  2. ערכו סקר מול כמה חברות – מבלי להתייאש... יפתו אתכם בכל מיני גימיקים משלימים – אל תתפתו ותשאלו את השאלות הנכונות: כמה אנשי צוות אתם מגיעים? עם איזה סוג נייר אתה עובד? האם אתה עושה גם למינציה למגנטים ? ציוד גיבוי יש ? ביטוח יש ? שעות העבודה?
  3. מומלץ תמיד להגיע 2 אנשי צוות – צלם ומפיק מגנטים – כך הצלם תמיד יכול לתת את מלוא תשומת הלב שלו לאורחים מבלי להעלם לכמה זמן.
  4. שירות – עוד משיחת הטלפון הראשונית אתם יכולים לחוש את האדם ולהבין האם מדובר במישהו מקצועי בעל תודעת שירות גבוהה. תקשיבו ללבכם, יש מלא חאפרים בחוץ. פשוט הזהרו.

שיהיה בהצלחה.

אורית עטר | ORITA | הפקות אירועים באור אחר 052-5502807