התקשרו עכשיו: 052-5502807
אוריתה, אירועים עסקיים

אירועים עסקיים

לאחר שנים בתחום הרווחה ומשאבי אנוש בארגונים החלטתי לקחת את אהבתי ולהפוך אותה למקצוע ולהקים את ORITA, חברה המתמחה בארגון, ניהול והפקות אירועים פרטיים ועסקיים.

 

כאחת המגיעה מהתחום אני מכירה היטב את לחצי היום יום, העמידה ביעדים ובתקציבים, ייעול תהליכים והטמעתם במערכת. להפיק אירוע, כל אירוע, אפילו הכי קטן, הינו תהליך מורכב ודורש התייחסות מיוחדת: חשיבה יצירתית, תכנון ובניית הקונספט לאירוע, ריצות בין ספקים, ניהול מו"מ, בניית לו"ז מדויק, ירידה לפרטי פרטים בכל פרמטר ועוד...

 

ולשם כך אני כאן בשבילכם... להעניק לכם רוגע ושלווה ולהוביל את האירוע שלכם להצלחה מסחררת. אני מלווה באופן אישי כל פרויקט ומקפידה על כל פרט ופרט מהגדול ועד לקטן ביותר תוך שימת דגש על אבני הדרך שמנחות אותי בכל פעם מחדש: מקצועיות, שירות, יצירתיות, חדשנות, איכות גבוהה ועמידה בתקציב מוגדר.

 

אירועים עסקיים- שירותי החברה:
 

1.   ארגון והפקות - מהרעיון ועד להפקה מושלמת:

משאירים לכם רק לאשר את התכנית שתבנה בקפידה עבורכם ואנחנו נדאג להוציא אותה לפועל  החל מחיפוש הלוקיישן המושלם, בחירת ספקים איכותיים ועד טיפול ברמת הפרט הקטן ביותר לפני וביום האירוע.

    הפקת ימי גיבוש וכיף

    הפקת נופשים

    הפקת אירועי חברה: מסיבות סוף שנה, נשף פורים, הרמות כוסית בראש השנה ובפסח, טקסים ייחודיים לחברה, אירועי קוקטייל, ארוחות ערב יוקרתיות למנהלי החברה וכו'.

    הפקת כנסים ותערוכות

    הפקת אירועי קונספט.

 

2.     מפיק ליום האירוע לעסקים - שירות זה מתאים לכל הארגונים שמפאת אילוצי תקציבים מארגנים בעצמם את האירוע אך ביום האירוע רוצים גם כן להנות ולא להתרוצץ בין הספקים השונים ולוודא שהכל מתנהל לשביעות רצונם או לחילופין אין להם זמן להצטרף לכל אירוע ורוצים שקט נפשי ולדעת שיש מישהו מקצועי שילך במקומו וידאג לאינטרסים של החברה.            

    שקט נפשי בשבילכם – יש מי שרץ עבורכם מנקודה לנקודה.

    גם לכם מגיע להנות, להיות כאחד האורחים ולבקש שיפנו אליכם רק כשיש סיטואציה מטרידה בהחלט.

    דואגים לאינטרסים שלכם מול מקום האירוע וכל הספקים באירוע.

    מתן פתרונות בשטח.

 

3.      אישורי הגעה לאירועים– אישורי הגעה ו/או עמדות ממוחשבות לקבלת האורחים ע"י דיילות בכניסה.

 

4.     ניהול והפקה טכנית לאירועים בטבע – מתאים לכל מי שרוצה יד חופשית בבחירת הקייטרינג ובר המשקאות ועדיין יודעים שכדאי ורצוי לקחת חברת הפקה לתפעול כל הספקים ותהא אחראית על החלק הטכני. הפקה טכנית כוללת: הגברה ותאורה, גנראטורים, פריסות חשמל, הקמת במות לריקודים ולחופה, אבטחה, שילוט והכוונה לאירוע, שירותים ניידים מפוארים, במות, חופה, השכרת ציוד לאירועים ופינות ישיבה אלטרנטיבי, ריסוס, כספת, דיג'יי, טיפול בכל האישורים הנדרשים מול הרשויות ועוד...

 

5.     עיצוב אירועים – נשמח לעמוד לרשותכם ולעצב לכם את האירוע בהתאמה אישית ולפי התקציב שלכם. שילוב נכון של צבע, אווירה, תאורה נכונה, חומרים איכותיים יכולים להביא את האירוע שלכם לרמה אחרת. קבלת פנים, סידורי שולחן, תפאורה, השכרת ציוד לאירועים מיוחדים ופינות מעוצבות וכל מה שעולה על רוחכם. אני כאן כדי להקשיב, להציע, לבצע ולהגשים לכם חלום.

6.    הפקות תוכן לאירועים – בניית תוכן לאירוע ושירותי בידור, מופעים, ערבי קונספט ועוד... נותנים מענה לכל אירוע בו דרוש פעילות חברתית.

7.   סדנאות והרצאות – סדנאות פיתוח עסקי, סדנאות לאנשי מכירות, הרצאות לכל נושא שתבחרו. רק תגידו את הנושא ונביא לכם את מיטב המרצים בארץ. עם או בלי מקום... איך שתרצו.

 

אשמח לעמוד לרשותכם ולהפיק עבורכם את האירוע העסקי הבא שלכם.

אורית עטר | ORITA | הפקות אירועים באור אחר 052-5502807