התקשרו עכשיו: 052-5502807
אוריתה, אירועים בטבע

אירועים בטבע

החלטתם שאתם רוצים את האירוע שלכם בטבע, באווירה פסטורלית ונעימה, משפחתית ואינטימית.

 

הפקת חתונה או כל אירוע אחר בטבע זוהי משימה מאוד מורכבת שכן אתם בעצם ממש בונים גן אירועים נייד בשטח הפתוח. אירוע בטבע משמעותו ריצות לרשויות לקבלת אישורים, בדיקות ספקים, בדיקות לוקיישנים, פגישות ספקים, תפעול יום האירוע, הכנת וניקיון השטח לקראת האירוע ועוד...

 

אז אם החלטתם שזו הדרך שלכם... כדאי ורצוי לקחת לצדכם מפיק אירועים מקצועי ובעל ניסיון שיודע בדיוק את עבודת הפקת אירוע בטבע.

 

מעורבות מפיק אירועים באירוע שלכם ייצור לכם המון שקט נפשי ורוגע לכם ולמשפחותיכם והנאה מכל התהליך... שכן, זה מגיע לכם.

 

תפקידו של מארגן האירוע הינו, ללוות אתכם לאורך כל הדרך, החל מחיפוש ספקים מתאימים ולשביעות רצונכם ועד לליווי בפגישות, בדיקות החוזים שלא יישכח אף פרט, לבנות לכם תוכנית מובנית עם כל פרטי האירוע מהיום הראשון ועד לסוף האירוע עד לרמת הפרט הכי קטן (לדוגמא: אישורי הגעה , הזמנות, ניהול מוזמנים, טבעות, גימיקים ועוד...), ניהול התקציב כך שתעמדו בתקציב שהגדרתם.... וכמובן ולא פחות חשוב... מארגן האירוע חייב להיות סובלני, רגוע, מישהו שהוא גם מקצועי אך גם בעל יחסי אנוש ויודע להעניק יחס חם, ויודע להקשיב.

 

השירות אירועים בטבע ניתן בכמה דרכים לנוחיותכם:

 

1.     ארגון והפקות אירועים בטבע – מהרעיון ועד להפקה מושלמת.

 

2.     מפיק ליום האירוע – מנהל אירוע אישי - שירות זה מתאים לכל בעל שמחה שמפאת אילוצי תקציבים מארגנים בעצמם את האירוע אך ביום האירוע רוצים להנות ולא להתרוצץ בין הספקים השונים ולוודא שהכל מתנהל לשביעות רצונם הן מבחינת הספקים והן מבחינת האורחים –השירות משלב בתוכו גם אישורי הגעה, סידורי הושבה בשטח, ניהול הספקים ווידוא ביצוע כל מה שהובטח לכם, ניהול לו"ז האירוע ודאגה לפרטים הקטנים המלווים את הפקת החתונה. דואגים לאינטרסים שלכם וחושבים על היום הגדול.

 

 

3.     ניהול והפקה טכנית לאירועים בטבע – מתאים לכל מי שרוצה יד חופשית בבחירת הקייטרינג ובר המשקאות ועדיין יודעים שכדאי ורצוי לקחת חברת הפקה לתפעול כל הספקים ותהא אחראית על החלק הטכני. הפקה טכנית כוללת: הגברה ותאורה, גנראטורים, פריסות חשמל, הקמת במות לריקודים ולחופה, אבטחה, שילוט והכוונה לאירוע, שירותים ניידים מפוארים, במות, חופה, השכרת ציוד לאירועים ופינות ישיבה אלטרנטיבי, ריסוס, כספת, דיג'יי, טיפול בכל האישורים הנדרשים מול הרשויות ועוד...

 

4.     עיצוב אירועים – נשמח לעמוד לרשותכם ולעצב לכם את האירוע בהתאמה אישית ולפי התקציב שלכם. שילוב נכון של צבע, אווירה, תאורה נכונה, חומרים איכותיים יכולים להביא את האירוע שלכם לרמה אחרת. קבלת פנים, סידורי שולחן, עיצוב חופה ופינות מעוצבות וכל מה שעולה על רוחכם. אני כאן כדי להקשיב, להציע, לבצע ולהגשים לכם חלום.

 

שלכם, באהבה רבה,

אורית עטר | ORITA | הפקות אירועים באור אחר 052-5502807