התקשרו עכשיו: 052-5502807
אוריתה, הפקת חתונה

הפקת חתונה

הפקת חתונה הינו תהליך מורכב ביותר שכן יש צורך לשים לב לכל הפרמטרים והפרטים המרכיבים את האירוע, מהפרט הגדול ועד לפרט הכי קטן. אני מגדירה את התקופה הזו סוג של חבלי לידה. אתם עדיין לא יודעים מה זה אומר... אבל יגיע היום... וזאת אשאיר לשיחה האישית שבינינו. במהלך תקופת ההכנות לחתונה אתם תיווכחו לדעת לגלות צדדים נוספים משני הצדדים. לא תמיד תראו את הדברים עין בעין, לפעמים הוא יאהב דברים שאת לא תאהבי ולהיפך... וההורים גם הם יירצו להביע את דעתם בעניין. יהיו קצת ריבים, יהיו כעסים... אבל מבטיחה לכם שיהיו גם נשיקות וחיבוקים.

והכי חשוב... שמחה גדולה ביום הגדול.

כאשר שוכרים מארגנת חתונה – חוץ מתפקידי לנהל לכם את האירוע וללוות אתכם בכל התהליך אני גם מאין אחות גדולה שיוצאת אתכם לדרך חדשה ומופלאה. תוכלו לספר לי, לשאול אותי, להתייעץ איתי  לאורך כל הדרך... כך שאשאיר לכם רק ליהנות כל הדרך לחופה.

רבים וטובים חושבים שלשכור חברת הפקה הינה הוצאה שאינה לצורך. אני יכולה לבוא ולומר לכם עד כמה אותם רבים וטובים טועים ולאחר האירוע שלהם כשהכל מתחיל לצוף רואים את כל הבעיות שהיו ולא טופלו... וחבל... אבל, למה לכם לשמוע זאת ממני, יותר מאשמח גם שתדברו עם לקוחותיי הנאמנים ושהם ייספרו לכם מהצד שלהם עד כמה זה כדאי וחשוב ביותר לשכור מארגנת חתונה.

הדבר הכי חשוב מבחינתי להצלחת האירוע – עמידה בתקציב שיוגדר מראש. משימה קלה ? ממש לא. במהלך תקופת ההכנות אתם תחשפו לכל מיני אטרקציות ופיתויים שאין להם סוף ולכן תפקידי הגדול ביותר בהפקת חתונה הוא לשים לב לתקציב וכן... גם לייעץ לכם איפה כדאי להשקיע ואיפה פחות.

מתחתנים רק פעם בחיים, נכון מאוד, אך עדיין צריך לשים לב לתקציב שתגדירו מראש ולהשתדל לא לחרוג ממנו... כי הרי בסוף האירוע... אתם אלו שתצטרכו לשלם לכל הספקים הנכבדים שיעבדו מאוד קשה באירוע שלכם. כאשר בונים תקציב לאירוע יש לקחת בחשבון גם את הפרטים הקטנים ביותר וזה תפקידה של מארגנת החתונה שלכם... לשבת איתכם לפני שמתחילים... ולתקצב את האירוע.

לכן, אנו באוריתה הפקות מזמינים אתכם לכוס קפה, לשבת איתכם ולפרוס בפניכם את כל שירותי ההפקה שאנו מציעים למקימי אירועים במרכז ולהסביר לכם את חשיבות העניין, מאיפה מתחילים, איך בונים קונספט לאירוע ולפי איזה קו ללכת.

הפקת חתונות- יתרונות

למה לשכור מפיקת חתונות ? מארגנת חתונה ?

       חוסך לכם זמן וכסף מול סגירת ספקים איכותיים ואמינים.

       חוסך לכם כאבי ראש מיותרים – ומאלץ אתכם פשוט להנות ולהיות רגועים לאורך כל הדרך לחופה.

       שקט נפשי – יש מי שיטפל בכל הפרמטרים, ירד עבורכם לכל פרט ויוודא שהכל יבוצע על הצד הטוב ביותר.

       תכנון, בניית לו"ז, סדר וארגון מדוקדק לאורך כל הדרך.

       דואגת לאינטרסים שלכם בלבד מול כל נותני השירות. אנחנו עובדים בשבילכם.

       מנהלים עבורכם גם את יום האירוע הכולל אישורי הגעה וניהול ההושבה כך שבסופו של יום תוכלו לחסוך בין מאות לאלפים ₪ על מנות מיותרות ואי פתיחת רזרבה.

       ניהול תקציב שיוגדר מראש כך שאני אחלק את העוגה בצורה הטובה ביותר תוך התחשבות בכל הפרטים שיש לקחת בחשבון כשבונים אירוע.

אז איך זה עובד ?

יוצרים איתי קשר בהקדם האפשרי, נפגשים – מעבירים קצת זמן יחד, מכירים, תספרו לי קצת על האירוע: מה החלום שלכם, מה התקציב, מס' אנשים (הערכה כללית בשלב זה) והכי חשוב... תאריך אם יש כבר.

אני אפרוס בפניכם את אפשרויות הפקת החתונה וארגון האירוע שאנו מציעים  - מבטיחה לכם שלא תתאכזבו...

אתם תחשבו איך אתם רוצים להגיע לחתונה שלכם... רצוצים, מותשים ועייפים... או צוהלים, רגועים, שמחים ומאוהבים יותר מתמיד.
 

שלכם באהבה רבה,

ORITA

אורית עטר | ORITA | הפקות אירועים באור אחר 052-5502807