התקשרו עכשיו: 052-5502807
אוריתה, מפיק ליום האירוע
אוריתה, מפיק ליום האירוע

מפיק ליום האירוע

שירות הפקה ליום האירוע / ניהול אירועים אישי:

שירות זה מתאים ומומלץ לאלו אשר מעוניינים לארגן אירועים במרכז בעצמם, אך עם זאת עדיין יודעים בלבם שכדאי ורצוי לקחת גורם מקצועי שידאג להשלמת הפאזל ולנהל עבורם את יום האירוע מבלי להתחיל להתרוצץ בין כל הספקים השונים. בשירות זה אתם נהנים משקט נפשי מתוך ידיעה שיש מישהו במקום האירוע שדואג לאינטרסים שלכם בלבד ושהכל יתנהל לפי הסדר שלכם. אנו מגיעים מוקדם לאתר החל משלבי הקמת האירוע ואנו עוזבים אחרונים, נדאג ונתפעל עבורכם את כל היום מא'-ת' ונוודא שאתם והאורחים שלכם נהנים מכל רגע ומקבלים תמורה בעד ההשקעה. בשירות זה אנו מחליפים את בני המשפחה והחברים ונותנים לכם ולהם להינות יחד ללא שום דאגות מיותרות והכי חשוב באופן מקצועי ומיומן.

      

הטא'ץ האחרון להפקת אירוע מושלם !!!

 

זוגות שנהנו מהשירות מספרים:

    "שקט נפשי. אין דאגות..".

    "להיות אורחים באירוע שלכם – פרגנו לעצמכם ואפשרו לכם ולמשפחותיכם להיות אורחים ביום שלכם ולהנות כמו שצריך מבלי לדאוג לדבר".

    "חסכה לנו כאבי ראש ודאגות מיותרים במקום לחלק תפקידים לחברים ולמשפחה יש את אורית וכולם נהנו, שתו וחגגו".

    "עשתה לנו סדר באירוע".

    "חסכה לנו המון כסף – לא רק באישורי ההגעה המקצועיים גם בסידורי ההושבה בשטח מנעה פתיחת רזרבות מה שבסופו של דבר מדובר בחסכון של אלפי שקלים".

 

השירות כולל:

    פגישת תיאום ציפיות ובניית תיק אירוע מלא לכל פרטיו המותאם לכל אירועים עסקיים או פרטיים וכולל מעקב חוזים וניהול ספקים.

♥    סיור מקדים בשטח האירוע ופגישה עם מנהל האירוע מטעם המקום

    ביצוע אישורי הגעה לאירוע

♥    ניהול ספקים לפני האירוע וביום האירוע.

♥    בניית לו"ז מדוקדק בהתאם לאופי האירוע

♥    פגישת סידורי הושבה ובחינת כמות להתחייבות

    פגישת טרום הפקה - מהלך האירוע, עדכונים, סוגרים פינות ווידוא שאף פרט לא נשכח, איסוף ציוד ועוד.

    ביום האירוע: ליווי יום האירוע מתחילתו ועד לסופו, תיאום וניהול לוגיסטי של כל הספקים בשטח משלב ההקמה, פתרון בעיות בשטח בזמן אמת, ניהול לו"ז

      האירוע, ווידוא קיום תנאי החוזים מול הספקים השונים ושירות אישי לאורחים.

♥    ניהול ההושבה - הכוונה לשולחנות, הושבה ומניעת פתיחת רזרבה ומספור האורחים

♥    שירות אישי למשפחות ולזוג לאורך כל האירוע.

 

תוספות שמשלימים אירוע לפי הצורך כחלק מהשירות וללא תוספת תשלום:

     עיצוב אירועים באופן עצמאי או תוספות לעיצוב – מעצבים בעצמכם את האירוע ? לוקחים את חבילת העיצוב הבסיסית של האולם /גן ורוצים להעשיר את המתחם בכמה רעיונות עיצוביים משלכם ? אני כאן בשבילכם... חוץ מהיותי מפיקה אני גם מתמחה בעיצוב אירועים ואשמח מאוד לעזור לכם ביישום הרעיונות שלכם בשטח... אני כבר כאן אז למה לא ?

     חלוקת מתנות (אם יש).

    פיזור צעצועים ברחבת הריקודים (אם יש).

    סידורים אחרונים ואין זמן – אני לרשותכם, בבוקר האירוע אני מגיעה אליכם אוספת את כל מה שתרצו להעביר למקום האירוע בכדי לא להיסחב איתם כל היום ו/או לדאוג שיגיעו עם בני המשפחה.   לדוגמא: הבאת אלכוהול שנקנה במיוחד, טלית וכיפה, הצעצועים שניקנו לחלוקה לאורחים, מתנות לאורחים... ועוד... כל מה שצריך כדי שאתם ומשפחותיכם תגיעו כאורחים.

 

לסיכום:

בניתם תזמורת –תנו לנו לנצח על התזמורת ולהוביל את האירוע שלכם להצלחה מסחררת שהאורחים שלכם לא יפסיקו לדבר עליו מבחינת הארגון, התפעול, האיכות והשירות האישי.

 

נשמח לעמוד לרשותכם ולהעביר לכם הצעה מפורטת ...

התקשרו עוד היום ל- ORITA

 

להצעה מפורטת ומחיר – אנא מלאו את פרטי האירוע

 

למה חשוב לי לקחת מפיק ליום האירוע – מנהל אירוע אישי ?

א. כי ביום האירוע אתם אמורים להנות עם משפחותיכם ולא להתעסק בשום פרט. מפיק אירועים צמוד ביום האירוע מלווה אתכם מהבוקר ודואג לתאם בין כל הספקים, לפתור בעיות בשטח מבלי לערב אתכם כלל ולוודא שכל מה שסגרתם בחוזים יתבצע מהפרט הגדול ועד לפרט הקטן בכל נישה ונישה במהלך כל היום ותפעול האירוע בערב.

ב. כי לא תמיד יש חיבור טוב בין הזוג למנהל האירוע של המקום – דבר העלול לגרום לזוג המון עוגמת נפש ולחץ נפשי ככל שיום האירוע מתקרב וביום האירוע עצמו.

ג.  כי תפקידו של מנהל האירוע במקום האירוע קודם כל ולפני הכל להגן על האינטרס של מעבידו, ממנו הוא מקבל משכורת. הוא יידאג לתפעול האירוע ברמת תפעול המלצרים, דאגה ליציאת המנות בזמן וחמות, יוביל אתכם לעבר החופה וזהו. גם אם הוא רוצה לעזור לכם עד מאוד הוא לא יכול לשים דגש על כל הפרטים הקטנים שמלווים ובונים את האירוע כי הוא רק אדם אחד.

ד. כי אתם רוצים שהחברים שלכם, והמשפחה ייהנו מהאירוע כמו שצריך, לאכול ולשתות ולעשות לכם שמח... ולא להתחיל להתברבר ולדאוג לניהול האירוע ולעבוד מול ספקי האירוע שלכם מרמת הניהול של האירוע ועד לתשלום לכל הספקים. 

אורית עטר | ORITA | הפקות אירועים באור אחר 052-5502807